Yıldızlar Serbest Muhasebecilik A.Ş. yönetici ortağımız Seyfullah Yıldız tarafından 1988 yılında, küçük ölçekli bir muhasebe bürosu olarak Eminönü, Tahtakale’de kurulmuştur. 1989 yılı ile 2002 yılları arasında müşteri portföyü ve akabinde personel istihdamını Beyoğlu’ndaki ofisinde büyüyerek devam etmiştir.2002 yılından itibaren modern ve teknolojik çalışma koşullarının gereğini yerine getirmeyi arzulayan ve hedefleyen Yıldızlar SM A.Ş. 2002 yılının Kasım ayında 600m² çalışma alanıaçık otoparkı ve dinlenme bahçesi bulunan 38 çalışan ile birlikte modern ve teknolojik hizmet binasına geçmiştir. Çalışmalarına halen bu binada devam ettirmektedir.Şirketimiz müşteri memnuniyeti ve çalışma kalitesinin arttırılması için yaptığı çalışmalar 2003 yılında ISO 9001-2000 Kalite Belgesini almış ve kalitesini uluslar arası standartlara çıkarmayı hedeflemiştir.


3568 sayılı Serbest Muhasebe ve Serbest Muhasebeci Mali müşavirler yasasının öngördüğü, Serbest Muhasebecilik alanında ilk İSO 9001-200 kalite belgesini alan  muhasebe bürosudur.Büromuzun dikkatli, kaliteli ve titiz çalışması İstanbul Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odası tarafından  da ödüllendirilmiştir. İSMMMO tarafında yapılan ve  2002 yılının en kaliteli ve başarılı muhasebe bürosu yarışmasını büromuz kazanmış


Ödülünü 24.05.2003 tarihinde yapılan Kongre de Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda Eski Hazineden Sorumlu Devlet Bakanı Masum TÜRKER tarafından takdim edilmiştir. Hizmet kalitesi üstünlüğünü, önemli bir başarı unsuru olarak gören Yıldızlar Serbest Muhasebecilik A.Ş. müşteri beklentilerini aşan bir hizmet kalitesine ulaşmayı kendisine hedef olarak seçerek, çalışma  sürelerinin tamamı Seyfullah Yıldız firmasında olan (15-18) yıllık çalışma arkadaşlarıyla Yıldızlar Serbest Muhasebecilik A.Ş. olarak 2006 yılından itibaren kurumsal bir yapı içerisinde hizmetlerine devam etmektedir.Şirketimiz YILDIZLAR SERBEST MUHASEBECİLİK A.Ş. müşteri memnuniyetinden ödün vermeden amatör ruh, profesyonel çalışma anlayışı ile 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler yasasına bağlı kalarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.Meslekte yetişmemde ve iş sahibi olmamda bana çok büyük katkısı olan Değerli Büyüğüm, Patronum Merhum A.Atilla İnan’ı saygı ve rahmetle anıyorum.


Copyright © Umut Dekarasyoni 2008   Garanti Medya